• Technická podpora: +421 2 3300 4200, +421 2 4445 0123
  • WebMail
  • VoIP

Telefóny VoIP

Spoločnosť RAINSIDE s.r.o. ponúka svojim klientom možnosť využívať spolu s optickým internetovým pripojením aj hlasové služby VoIP. Technológia VoIP umožňuje prostredníctvom dátovej siete prenos digitalizovaného hlasu do všetkých sietí (pevné aj mobilné) na celom svete za výhodné ceny a to bez akýchkoľvek kompromisov v kvalite spojenia. Takéto telefonovanie prostredníctvom Internetu umožňuje pri správnom využití usporiť veľkú časť nákladov na hlasovú prevádzku, pričom vysoká kvalita telefónnych hovorov je zabezpečená našou chrbticovou optickou sieťou, prostredníctvom ktorej sa všetky hovory uskutočňujú.

Jedinečnosť VoIP hlasových služieb podtrhuje fakt, že platíte len toľko, koľko skutočne prevoláte. Taktiež neplatíte žiadne poplatky za výpisy hovorov, prehľad všetkých hovor je Vám 24 hodín denne k dispozícii cez internet na Vašom užívateľskom účte. Pri volaní v rámci našej siete sú všetky hovory bezplatné, preto sa Vám v prípade ak máte niekoľko nezávislých pobočiek oplatí vo všetkých využívať našu službu VoIP RAINSIDE.

Svoje existujúce číslo si môžete preniesť od Vášho súčasného operátora do RAINSIDE s minimálnymi formalitami a pod dohľadom našich špecialistov počas celého procesu migrácie.

VoIP telefónia plne nahradzuje klasickú pevnú linku a vďaka funkcionalite IP ústredne prináša väčšiu flexibilitu pri plnení klientských požiadaviek.

Ústredňa

Službu VoIP Vám vieme poskytnúť aj s modernou telefónnou ústredňou s množstvom užitočných funkcií. Toto riešenie je vhodné najmä pre stredné a väčšie firmy, alebo pre firmy s viacerými pobočkami. V závislosti od Vašich požiadaviek vieme toto riešenie prispôsobiť a dodať Vám najvhodnejšie riešenie s Virtuálnou alebo Hardvérovou ústredňou.


funkcie virtuálnej ústredne:
pripojenie klapiek
číslovanie a pomenovanie klapiek podľa Vášho želania
CLIP - zobrazuje Vám číslo volajúceho
prepojenie prebiehajúceho hovoru
presmerovanie, blokovanie hovorov, DND funkcia nerušiť
virtuálne klapky so skupinovým zvonením
volacie skupiny – ring group
odkazová schránka – posielanie odkazov na mailovú adresu
prehľad všetkých volaní – billing systém
nahrávanie hovorov
interaktívne hlasové menu (IVR)
hudba pri čakaní podľa želania (MOH)
vlastná odkazová služba
podrobný on-line výpis hovorov vrátane možnosti prehratia / stiahnutia nahrávky hovoru
obmedzenie volania pre jednotlivé klapky
pripojenie klapky kdekoľvek na svete
možnosť pripojiť mobilné telefóny (Voice over Wireless)
technické riešenia pre konferenčné miestnosti

Virtual Fax

Ako doplnkovú službu ku RAINSIDE VoIP ponúkame aj službu Virtual Fax. Ide o moderný spôsob odosielania a prijímania faxových správ cez email, bez potreby vlastniť klasický faxový prístroj. Výhody Virtual Faxu spočívajú najmä vo vysokom komforte a jednoduchosti používania, prístupe ku faxu odkiaľkoľvek, kde máte internetové pripojenie, a v archivácií dokumentov.

Kombinácia nášho optického internetového pripojenia s hlasovými službami VoIP Rainside zabezpečí Vašej spoločnosti jedinečnú komplexnú službu s najvyššou kvalitou a súčasne najlepšou cenou. Neváhajte a vymeňte niekoľkých dodávateľov za jedného komplexného.

VIAC INFORMÁCIÍ

V prípade záujmu kontaktujte naše obchodné oddelenie a informujte sa o dostupnosti našich služieb.

Tel.: +421 2 3300 4204
E-mail: obchod@rainside.sk

Produktový list